Şirketimiz 2010 yılından itibaren bir çok ülkede ki partnerleri ile birlikte dış ticaret hizmeti vermektedir. Çeşitli ürünlerin tedarik zincirinde üretim aşamasından, son kullanıcıya kadar süreci yönetmekte ve sürekli yenilikçi, trend ürünlerin takibini yapmaktadır.

Yeni yatırımımız karoval motorworks, şirketimiz bünyesine şubat 2021’de dahil olmuştur.

Karoval motorworks birden çok ülkede ki partnerleri tarafından üretilen yeni trend elektrikli ulaşım araçları aksesuar ve yedek parça tedariği ile yerli üretimimiz olan deniz araçlarını kullanıcılarına sunmaktadır.

Bu kapsamda bizler sektörde öncü ve kaliteli hizmet sağlamak arzusu taşıyoruz. Satış sonrası hizmetini, her zaman yanınızdayız mottosuyla vurgulamaktayız. Bununla birlikte daha temiz hava, geleceğimiz daha yeşil vurgusuyla doğaya ve çevreye dost, saygılı ürünler öncelikli hedeflerimiz arasında. Elektrikli ulaşım araçlarımızı kendi bünyemizde ürettiğimiz güneş enerjili şarj üniteleri ile desteklemekteyiz.

Ayrıca karoval motorworks ekibi olarak ürün satışı haricinde sizleri keyifli ve kaliteli hizmet alabileceğiniz mağazamızda bulunan cafe alanımızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.

MİSYONUMUZ

Daha temiz çevre, doğaya saygılı toplum amacıyla ülkemiz genelinde gücünü sadece yenilebilir enerji kaynaklarından alan elektrikli ulaşım araçlarının kullanımı yaygınlaştırmak, toplumu bilinçlendirmek.

VİZYONUMUZ

Öncelikli olarak ülkemize ve daha sonrasında tüm dünyaya Karoval Motorworks elektrikli ulaşım araçlarımızı ve yerli üretim cihazlarımızı ulaştırarak; Doğayı ve çevreyi temiz tutmak, Toplumu Hava kirliliği gürültü ve stresten uzaklaştırmak,Yaşam kalitesini ve standartlarını arttırmaktır.

7/24 Destek Hattı Whatsapp Canlı Sohbet